Apie mus

Tai įmonė dirbanti statybų srityje nuo 2002 metų

UAB Statkasta

2002 metais įmonė savo veiklą pradėjusi nuo smulkių žemės kasimo darbų šiandien jau užsiima betono ir betono gaminių gamyba, atlieka net pačius sudėtingiausius, specialaus pasiruošimo reikalaujančius, kasimo, griovimo, drenažo įrengimo, melioracijos, kiemo pagrindo, statybvietės paruošimo, nuotekų valymo įrenginių montavimo, betonavimo ir kitus darbus. Ištobulinusi visas technologijas ir įgijusi neįkainojamos ilgalaikės patirties  šioje srityje, garantuoja atliekamų darbų kokybę bei spartumą.  Mūsų darbų kokybės sėkmė tai kvalifikuotas, didelę patirtį turintis, nuolat tobulėjantis kolektyvas.

Įmonės teikiamos paslaugos atitinka privačių asmenų, įmonių, biudžetinių įstaigų ir kt. organizacijų reikalavimus, bei griežtai laikosi Europos nustatytų saugumo reikalavimų.

Bendrovė nuolat tobulina savo veiklą ir kryptingai diegia verslo naujoves, kad patenkintų klientų poreikius. 2020 metais įmonė įgyvendino projektą „UAB „Statkasta“ konkurencingumo didinimas, vykdant įmonės plėtrą” Nr. 19VK-KV-18-1-04737-PR001, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklos „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ priemonę.

Projekto tikslas: įmonės ekonominė plėtra ir konkurencingumo skatinimas, didinant socialinę įtrauktį, ir mažinant skurdą kaimo vietovėse.

Įgyvendinusi projektą įmonė įsigijo vokišką „Ammann Elba” betono gamybos mazgą ir teleskopinį krautuvą. Projekto metu sukurtos naujos darbo vietos, rekonstruota ir sutvarkyta infrastruktūra, pradėta betono ir jo gaminių gamyba ir prekyba bei prisidėta prie inovacijų kūrimo, diegimo ir sklaidos užtikrinimo, aplinkos išsaugojimo ir tvarios aplinkos kūrimo bei klimato kaitos švelninimo, veiklos įvairinimo, mažųjų įmonių kūrimo ir plėtojimo, taip pat darbo vietų kūrimo. 

Metus veikloje

Atlikta kasimo darbų

KPF

Įmonės darbuotojų

“Kvalifikuoti specialistai pasirūpins visais Jūsų poreikiais ir patars visais iškilusiais klausimais.”

Pagrindinės VEIKLOS sritys

UAB Statkasta specializuojasi įvairiuose kasimo darbuose, sertifiuoto betono ir betono gaminių gamyboje.

Įmonė teikia įvairias žemės kasimo paslaugas palengvinančias Jūsų ūkio bei statybų darbus.

Taip pat tiekia įvairių rūšių betoną tiesiai į Jūsų statybvietę.

  • Įvairūs kasimo darbai
  • Melioracijos dabai
  • Sertifikuoto betono gamyba
  • Statybinės technikos paslaugos

Nepraleiskite progos! Užsakykite norimas paslaugas jau dabar!

Atsiliepimai ir mūsų partneriai

Puikiai atlikti kiemo paruošimo ir drenažo darbai! Ačiū už operatyvumą ir kokybišką darbą

Artūras, www.Info.lt

Puikiai atlikti darbai

Gintaras, www.118.lt

Puikus pasirinkimas, gera kokybė ir operatyvumas